PERONA TUR

DOĞU KARADENİZ YAYLA TURLARI

Avusor – Huser Turu

Fiyat

300.00

Süre

1 day

Tour Tipi

Tur Bilgileri

Avusor ve Huser Yaylası,Rakımı ve konumu açısından( rakım 2320) Ayder’e bağlı tüm yaylalar ve sıralı Kaçkar Dağları’nın eşşiz manzarasını görme imkânını sizlere sunuyor. Huser yaylası Bölgenin en iyi manzaralı yaylası olup, genelde katılımcıların en çok keyif aldığı gezilerden biridir. Hele birde hava güneşli ise bakmaya doyamayacağınız bir gün batımı manzarasına sahip. Güneyde Kaçkar Altıparmak Dağları’ndan başlayıp, Kaçkar Kemerli, Kaçkar Kavrun ve Kaçkar Verçenik Dağları’na kadar kesintisiz bir manzara. Ayaklarınızın altında Palakçur, Avusor, Çeymakçur ve Kavrun Vadileri.

TUR PROGRAMI

AYDER YAYLASI, GELİNTÜLÜ ŞELALESİ, AVUSOR YAYLASI, BUZUL GÖLLER ,HUSER YAYLASI

Avusor yaylası Huser yaylası Turumuz birbirinden güzel üç yayla görebileceğiniz ve yürüyüş aktivitesi olan bir turdur. İlk olarak fırtına vadisinden Çamlıhemşin ilçesini geçtikten sonra Ayder yaylasına çıkıyoruz, kısa Ayder yaylası molamızı verdikten sonra Avusor yaylasına doğru 1 saat bir araç yolculuğuyla yolculuk yapıyoruz Avusor yaylası simge pansiyonda yemek molamızı ve dinlenmemizi yaptıktan sonra 45 dakıkalık bir yürüyüşle Avusor yaylası buzul göle varıyoruz krater gölü gezimizi tamamladıkatan sonra tekrar aynı parkurdan 45 dakıkalık yürüyüşle avusor yaylasına iniyoruz dinlenme ve yemek molamızın ardından araç yolculuğuyla Son olarak bulut denizi manzarasıyla ve salıncağıyla meşhur olan Huser yaylasına geçiyoruz. Gün batımı ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Turun Amacı

Turumuz günübirlik olsa da katılımcıların doğa özlemlerini gidermeye çalışıyoruz.. Günübirlik turların, trekking programlarının yardımıyla bedeninize en uygun spor olan “yürüyüş” ile kendinizi fark etmenizi sağlamak ve bu beden farkındalığını geniş kitlelere yaymak amacındayız

Dahil/Hariç

Benzer Turlar

İnceleme Puanları

Henüz yorum yok

Yorum Ekle

Your email address will not be published.

  • Quality
  • Location
  • Amenities
  • Services
  • Price

Rezervasyon Yap

lütfen önce tarihi seçin

Son Dakika Fırsatları

Ağrı Dağı Zirve Turu

Ağrı Dağı Zirve Turu

 17.500.00 
Altıparmak laz Geçitleri

Altıparmak laz Geçitleri

 3.000.00 
Pokut – Huser Turu

Pokut – Huser Turu

 400.00 
× Canlı Destek